У Львові демонтували вже 17 незаконних МАФів: більшість з них власники забрали добровільно

  • 25.06.2020, 11:33
  • 1185
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили у департаменті містобудування, відповідно до рішення виконавчого комітету, у Львові примусово демонтували 5 тимчасових споруд із 17-ти, які не мали відповідних дозвільних документів, решту кіосків власники забрали добровільно. Рішення щодо знесення ще двох павільйонів розглядатимуть цієї п’ятниці на засіданні виконавчого комітету.

архівне фото, автор: Олександр Мазуренко

«У роботі також ще 10 тимчасових споруд, уже готуємо рішення на їхній демонтаж. Наразі найбільше рішень про демонтаж тимчасових споруд без дозволів і документів ухвалили щодо павільйонів у Галицькому і Франківському районах. Цікаво, що більшість власників споруд, щодо яких ухвалили рішення про демонтаж, розуміють принципову позицію міської ради і забирають їх самі. Таким чином економлять час, сили, нерви і нам, і собі», — зазначила заступниця директора департаменту містобудування Наталія Алєксєєва.

Нагадаємо, у Львові діяльність тимчасових споруд регулює ухвала «Про здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території міста Львова». Відповідно до неї, усі тимчасові споруди, які не внесено у комплексу схему і не мають відповідних дозвільних документів, підлягають демонтажу. Загалом таких у місті близько 300.