Незалежна експертиза надасть оцінку ремонтним роботам, проведеним у підвальних приміщеннях будинку на вул. С. Бандери, 57

  • 02.07.2020, 17:00
  • 1373
  • Ганна Пищула
Сьогодні заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко ознайомив мешканців і власника приміщень аптеки будинку на вул. С. Бандери, 57 з рішеннями виконавчого комітету і технічним завданням для проведення незалежної експертизи щодо проведених ремонтних робіт у підвальних приміщеннях будинку. Нагадаємо, 19 травня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про скасування наказу директор департаменту містобудування від 20.09.2012 р». Мова про будинок на вул. С. Бандери, 57, де власник аптеки проводить ремонтні роботи у підвальному приміщенні. При чому заглиблення робіт такого розміру, що може нести загрозу для будинку.

«Сьогодні ми мали виїзну нараду на вул. С. Бандери, 57. Були присутні мешканці і власник приміщення аптеки і підвального приміщення, де зараз проводяться ремонтні роботи, через які є збурення мешканців.

Раніше міська рада скасувала наказ директора департаменту містобудування, про дозвіл, необхідний для проведення робіт. Скасували його тому, що було зафіксовано відхилення від проекту. Зокрема відбулося пониження ґрунту, що може мати негативний вплив на цілу будівлю, яка є пам’яткою архітектури.

Також ми прийняли рішення про проведення незалежної експертизи.

Сьогодні ми ознайомили мешканців і власника з рішенням виконавчого комітету, та ознайомили з узгодженим технічним завданням на проведення незалежної експертизи. Також надали припис від управління охорони історичного середовища щодо зупинення робіт. Наголошу, що роботи мають бути зупинені, і має бути проведена експертиза. Отож, усі ознайомлені з цим рішенням, власник погодився на проведення експертизи, та вже завтра зможемо побачити чи це рішення виконується", — розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

відео: Андрій Андрух