Міська інспекція ДАБК виявила самочинне будівництво на вул. Парковій, 9

  • 18.06.2021, 15:33
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили у департаменті містобудування, міська інспекція ДАБК виявила активні самочинні будівельні роботи на вул. Парковій, 9, що проводяться без дозвільних документів. Відтак, місто скерувало відповідні звернення в Галицьку окружну прокуратуру Львова та Державну архітектурно-будівельну інспекцію України.

«Із фото добре видно, що на Парковій тривають активні будівельні роботи. Я би сказав навіть, що не лише активні, а й масштабні. Утім, як з’ясувала наша міська інспекція ДАБК, жодних дозволів на такі роботи ніхто не видавав:

  • містобудівних умов та обмежень на проектування будь-яких будівельних робіт виконком ЛМР не затверджував;
  • у Реєстрі будівельної діяльності дозвільних документів теж жодних.

Будинок за цією адресою є пам’яткою архітектури місцевого значення. Тому, на жаль, міська інспекція не має повноважень покарати власників цього будинку, це компетенція ДАБІ України. Але й заплющувати очі таку самодіяльність ми не збираємось. Саме тому вже скеровано листи в Галицьку окружну прокуратуру Львова та Державну архітектурно-будівельну інспекцію України. Вимагаємо вжити всіх заходів, щоб було припинено будівельні роботи та повернули об’єкт до попереднього стану», - зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.