Екскурсії парком Франка та візит на компостувальну станцію: чим завершується Майстерня міста 2021

  • 30.08.2021, 09:28
  • Пресслужба ЛМР
У понеділок, 30 серпня, триватиме останній день Майстерні міста 2021 - проєкту від КУ Інститут міста, який цьогоріч спільно з ГО подарував 4 тверді результати мешканцям міста: сенсорний сад для тварин, перетворення бетонних клумб у Горіховому гаю, відновлення простору біля теплиць Рерінга у парку «Залізна вода» та створення парклету (лавок) на Личакові.

Останній день Майстерні міста буде без створення твердих результатів, однак організатори запевняють, що він буде не менш цікавим. Програма розпочнеться о 13:30 з екскурсії парком ім. Івана Франка, яку традиційно проведуть садівники парків Львова. Гостей Майстерні чекатимуть навпроти головного корпусу ЛНУ.

О 15:00 управління туризму ЛМР запрошує на нагородження переможців конкурсу у галузі туризму в офісі управління на вул. Руській, 20.

А вже о 18:00 організатори Майстерні міста разом із представниками ЛКП «Зелене місто» чекатимуть гостей на вул. Пластова 20, де покажуть та розкажуть більше про компостування у Львові, а також поділяться цікавими ідеями у цій сфері. Зокрема, львів’яни зможуть дізнатися більше, який шлях проходять залишки органіки з їхньої кухні до корисного компосту, та які найчастіші помилки роблять мешканці, коли сортують.

Також організатори нагадують про можливості отримання цінних призів та завершення квесту. Менеджери КУ Інститут міста будуть приймати повідомлення із фотографіями карт квесту від учасників до 23:00 години 30 серпня. 31 серпня о 9:00 організатори оголосять ім’я переможців на сторінці Майстерня міста у Facebook та Instagram (@maisterniamista).

Нагадаємо, що Майстерня міста - це щорічний проєкт від КУ Інститут міста, який реалізовується у межах проєкту Інтегрований розвитку міст в Україні ІІ у Львові від німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit GIZ Ukraine GmbH» за дорученням Урядів Німеччини на Швейцарії.