У Львові реалізують проект «Створення туристично-інформаційної інфраструктури в місті»

  • 30.10.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
У Львові реалізують проект «Створення туристично — інформаційної інфраструктури в місті». Проект передбачає підвищення туристичної привабливості Львова, збільшення потоку туристів у місті. Проект «Створення туристично — інформаційної інфраструктури у Львові» отримав грант Європейського Союзу за результатами міжнародного конкурсу на отримання грантів ЄС. Цілі проекту:

· Покращення внутрішньої і зовнішньої комунікаційної доступності Львова насамперед до об’єктів Світової культурної спадщини ЮНЕСКО шляхом встановлення туристичних навігаційних вказівників і таблиць (планшетів). Якісне інформаційне забезпечення туристів та комунікативну доступність до об’єктів культурно — історичної спадщини Львова буде забезпечено шляхом ознакування пам`яток двомовними вказівниками і таблицями. Також будуть ознаковані туристичні шляхи загального користування у міській та приміській зоні;

Створення інформаційного центру для забезпечення інформаційних потреб мешканців міста та туристів;

Промоція туристичного потенціалу Львова, підвищення цінності спільного культурного потенціалу прикордонних територій. Розповсюдження друкованої (буклети, путівники, карти, схеми), електронної (інтернет — портал, електронний довідник, мультимедіа) та іншої продукції про туристичний потенціал Львова;

Розроблення програми підготовки та перекваліфікації кадрів туристичної індустрії, використання позитивного досвіду партнерів ЄС. Розроблення програми підготовки екскурсоводів, гідів — перекладачів, провідників, працівників інформаційного центру та закладів туристичного обслуговування.

Створення портів інформаційного забезпечення на основних напрямках туристичних коридорів при в’їздах в місто для туристів з різними формами пересування.

«Проект «Створення туристично — інформаційної інфраструктури у Львові» витримав достатньо жорстку конкуренцію у конкурсі проектів на отримання грантів ЄС. На реалізацію проекту надано грант Європейського союзу, проте питання коштів не основне. Йдеться про міжнародне визнання і налагодження співпраці», —повідомив під час прес — конференції заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Партнери проекту: державне підприємство Науково — дослідний інститут «Система» (Львів), Клуб велотуристів друзів природи «Рух» (Львів), міська рада Любліна, Фундація «Європейський центр транскордонних ініціатив» (Люблін).

Фінансування проекту: бюджет проекту (758917,6 євро) складається з фінансування зі сторони TACIS (683025,8 євро) та дофінансування з міського бюджету.