Завтра розглядатимуть ескізний проект готельного комплексу на Краківській

  • 24.03.2009, 11:15
  • 2399
  • Андрій Яремко
Завтра відбудеться спільне засідання архітектурно-містобудівної ради департаменту    містобудування  та  консультативної ради при управлінні  історичного середовища На засіданні ради розглядатимуть ескізний проект готельного комплексу в умовах регенерації історичного кварталу на розі вулиць Краківської та Вірменської. Доповідатиме представник фірми «Архітектонік» А. Коць та локальний  адаптатор проекту Є. Воронич. Рецензенти проекту: декан, завідувач кафедри архітектурного проектування інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» І. Гнесь;  декан, завідувач кафедри архітектурного проектування інституту архітектури НУ «Львівська політехніка»  В. Проскуряков; заступник голови Львівської обласної організації Спілки архітекторів України М. Ягольник; доктор наук, «Укрконсалгруп» М. Федик

Також на засіданні розглядатимуть питання про розміщення багатоквартирного житлового будинку з автостоянками в рівні підвального поверху на вул. І. Рудницького,11-Б. Доповідатимуть представник ЛКП «Архбуднагляд» І. Куляса та районний архітектор Франківського району      П. Пелікан. Рецензент проекту  В. Дубина ДІ «Містопроект».
Про формування громадського підцентру на пр. Чорновола та питання перенесення міні-ринку ТзОВ «Старий лицар» на пр. Чорновола, 67-69 у житловий квартал «Рясне-2» на вул. Т. Шевченка доповідатиме районний архітектор Шевченківського району М. Вуйцик та Ю. Столяров ДІ «Містопроект».