Браму на площі Ринок, 40 відреставрували

  • 16.11.2009, 17:21
  • 1713
Мешканцям будинку №40 на площі Ринок передали ключі від відреставрованої дерев’яної брами. Брама була відновлена в рамках другого навчального курсу для місцевих столярів. Тренінг відбувався з 3 по 13 листопада та був організований проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», який реалізовується GTZ та Львівською міською радою.

Як і під час реставрації брами на пл.Катедральній, 8, реставратор та майстер столярної справи Крістоф Юнґганс підтримував своїх українських колег у поглибленні та здобутті нових знань. Поряд з проведенням практичних робіт на двох брамах (пл.Ринок, 39 та 40) були проведені два теоретичних семінари, на яких майстри прослухали вступний курс в науку про архітектурні стилі та отримали знання з основ розрахунку вартості робіт.

«Завдяки таким курсам підвищення кваліфікації повинні бути створені гарантії, що при зростаючому попиті на послуги з реставрації – в цьому випадку історичних брам – замовники можуть розраховувати на виконання обачних та фахових робіт», - говорить координат проекту від GTZ Іріс Гляйхман.

За словами начальника управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко, реставрацію брами на пл. Ринок, 39 планують закінчити цього тижня.