Парк «Знесіння» попереджає – паління трави шкідливе не тільки для здоров’я

Сьогодні,  1 квітня 2011 року в парку "Знесіння", за участі учнів середніх шкіл №№ 63, 37, 7, 70  відбулася акція - вікторина  "Зупини вогонь! Збережи природу!" мета якої - припинення підпалів трави та листя на території парку та міста Львова.

Як не прикро, але саме  наші діти люблять бавитись з вогнем, і тому проведення таких заходів спрямовані  не тільки на формування свідомості нашого підростаючого покоління, а й на надання інформації про відповідальність за це порушення. До речі, сама акція триває вже не перший рік, і ті практичні кроки,  які були зроблені для формування в учнів середніх шкіл екологічного світогляду та дбайливого ставлення до довкілля, вже дали свої  результати. В цьому напрямку співпраця парку "Знесіння" і СШ № 63 довела, що учні, які прослухали ряд лекцій та провели практичні заняття на території парку в рамках акції "Зупини вогонь! Збережи природу!" зрозуміли, що природа і ми є одним  цілим, і її охорона є нашим обов’язком.

координатор акції Тарас Галич.

Ще в 2009 році, дирекція парку "Знесіння" разом з СШ № 63, сформували   екологічний штаб, задачею якого стала модернізація і вироблення креативного вирішення проблеми підпалів не тільки на території парку, а й всього міста.  Разом із службою державної  охорони парку, Личаківським райвідділом міліції, учнями старших класів шкіл м. Львова та представниками громадськості були організовані періодичні спільні патрулювання території парку "Знесіння"  в періоди найчастіших підпалів.

Можливо, ще зарано говорити про ефект таких акцій, але, як не дивно,  підпалів трави і сміття на території парку стало менше. На цей раз дирекція парку постаралась не тільки надати інформацію про шкідливість підпалів, але й провести на цю тему  вікторину. Переможці одержали призи, а  учасники акції були нагороджені грамотами з подякою за внесок в охорону навколишнього середовища. Завершальним акордом акції  було частування всіх учасників акції – вікторини за одним столом яке почалось словами  - "Ми любимо наше місто",  "Ми любимо тата й маму", "Ми любимо Україну".

координатор акції Тарас Галич.