А. Садовий: «Держава повинна вкладати кошти в інфраструктуру, а тоді прийде інвестор»

  • 28.12.2010, 16:02
  • 837
Компанія Нестле інвестує в місто близько 26 мільйонів гривень, які розпочнуть освоюватись вже наступного року. Інвестори планують збудувати великий логістичний центр.

Спочатку держава повинна інвестувати в інфраструктуру і після цього приходить інвестор і вкладає свої приватні кошти. Раніше була така думка, що інвестор має прийти і інвестувати кошти у все: і в дороги, і в комунікації, і в енергетику. Так не буває в світі. Сьогодні ми виправляємо ці помилки.

міський голова Андрій Садовий.

За його словами клімат, який сьогодні є в державі, дуже важливий для інвесторів.

Інвестор дивиться якою є ситуація в державі: політична, економічна, які закони прийняті. Тому ми сьогодні не можемо похвалитись, що є багато потужних зовнішніх інвесторів. Сьогодні цю функцію виконує держава, інвестуючи в інфраструктуру. Це робить і місто останніх два роки. І це правильно, тому що дає працю великій кількості людей. Треба залучати кошти, випускати облігації, брати позики, інвестувати, створювати сприятливий клімат, а потім на цей клімат приходить приватний інвестор зі своїми коштами.

міський голова Андрій Садовий.

Інвестори вкладають кошти у готелі, зокрема  триває будівництво другої черги готелю "Леополіс", модернізація готелю "Київ", розбудовують готель "Вінтаж-бутік", будують готелі на вул. Фредра, Федорова. Одна з французьких мереж зацікавлена збудувати свій готель у місті.