Робоча група з питань зовнішньої реклами за час своєї роботи розглянула 1049 заявок

  • 28.01.2011, 19:31
  • 960
  • Андрій Яремко
Аби процес погодження вивісок у Львові був для суб’єктів господарювання простим та швидким, у мерії працює робоча група з питань зовнішньої реклами. За час свого функціонування вона вже провела 31 засідання, розглянувши 1049 заявок.

На засідання робочої групи запрошується власник конструкції та проектні організації, які її розробляли. Відтак, вони отримують поради та рекомендації щодо зовнішнього вигляду своєї конструкції і можливості її розміщення.

Перш, ніж розмістити у Львові вивіску чи рекламу, її потрібно погодити. Адже розміщення конструкцій зовнішньої реклами у нашому місті можливе лише на підставі дозвільної документації. А саме на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради, якщо це реклама, або ж на підставі погодженого проекту, якщо це вивіска.

Якщо говорити про вивіски, то часто суб’єкти господарювання спочатку її встановлюють, а тоді вже  намагаються погодити. Однак, оскільки її зовнішній вигляд не відповідає вимогам розміщення вивісок у цій частині міста, то власник змушений вносити відповідні корективи у проект, після чого виготовляти нову вивіску. Такий шлях є зайвою втратою часу та коштів. Ось чому для власників конструкцій вигідно спочатку погодити вивіску, отримавши та врахувавши у проекті усі рекомендації робочої групи, а тоді вже її встановлювати.

директор КП "Адміністративно-технічне управління" Інна Свистун.

Також усі суб’єкти господарювання повинні пам’ятати, що самовільно встановлена, тобто без належної дозвільної документації, рекламна конструкція або вивіска підлягає демонтажу за кошти власника.

Крім того, процес погодження проекту вивіски та отримання дозволу на розміщення реклами проходить значно швидше. Адже до складу робочої групи входять: заступник міського голови з гуманітарних питань В. Косів, начальник управління охорони історичного середовища Л. Онищенко-Швець, начальник відділу художньо-архітектурного оформлення міста управління архітектури департаменту містобудування В. Сколоздра, директор КП "Адміністративно-технічне управління" І. Свистун та начальник відділу міжвідомчих проектів управління економіки департаменту економічної політики О. Хестанова.