Від завтра у Львові відзначатимуть Дні енергії

  • 11.04.2011, 17:06
  • 987
Від завтра, 12 квітня і протягом тижня у Львові відзначатимуть Дні енергії. Таким чином місто долучиться до Європейського тижня сталої енергії.

В рамках святкування Днів енергії в місті відбуватиметься ряд заходів. До вшановування 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи, ще у лютому департаментом економічної політики оголошено конкурс дитячих малюнків «Пам’ятай про Чорнобиль… Думай про майбутнє». На сьогодні отримано понад 200 робіт дітей зі всієї України. Завтра, 12 квітня переможців конкурсу будемо нагороджувати, а згодом у Ратуші проходитиме виставка робіт переможців конкурсу.

начальник відділу енергоменеджменту управління економіки ЛМР

Василина Горбань.

Також завтра, 12 квітня в СШ №30 Шевченківського району Львова відбуватиметься відкритий урок учнів 7-го класу, які презентуватимуть своїм однокласникам результати теплового аудиту школи. До слова, СШ №30 торік долучилась до компанії «Енергоефективні школи України», учні школи одержали спеціальне обладнання для виконання теплового аудиту. Окрім того, в школі відбудеться ще один захід, а саме урочиста академія присвячена Дню навколишнього середовища. Нагадаємо, що День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третій тиждень квітня з 1998 року, згідно з указом Президента України "Про день довкілля".

А для мешканців Львова проведуть семінар на теми: "Міфи про "теплі вікна" та "Гаряча вода – альтернативні варіанти".

Водночас 13 квітня в НВК ім.В.Стуса відбуватиметься загальнорайонний захист учнівських проектів старшокласників "Час фізики" з таких напрямків: нанотехнології, енергозберігаючі технології та екологія.

Цього ж дня о 15.00 год в кінотеатрі ім. О.Довженка, що розташований за адресою: вул. Червоної Калини, 81, всі охочі матимуть змогу безкоштовно відвідати кіносеанс, на якому демонструватиметься відомий фільм "Дім".

Нагадаємо, у 2010 році протягом 4-6 листопада місто вперше відзначало Дні енергії, хоча протягом цілого року в місті відбувалось ряд інформаційно-популяризаційних заходів щодо енергозбереження. Це і міжнародні конференції, дні енергоефективності, підтримка європейських ініціатив на зразок "Година Землі" та інші заходи.