У Львові відбудеться Форум кар’єри від SIFE

  • 11.04.2011, 17:09
  • 1086
Активісти студентського середовища проведуть у Львові форум кар’єри. 14 квітня з 11:00 до 15:00 год в актовій залі головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться Форум кар’єри, який організовує команда SIFE в рамках проекту "Job_co" спільно з програмою стажувань у ЛМР "Перший кар’єрний крок".

Студенти, які братимуть у ньому участь зможуть ознайомитись із потенційними роботодавцями, особисто поспілкуватися із представниками провідних міжнародних та українських компаній, обмінятися досвідом із іншими студентами щодо працевлаштування та роботи в компаніях. Також, під час Форуму буде проведене тестування Наталією Крівцовою, керівником відділу кадрів компанії "Ernst&Young".

Одними із головних завдань акції є створення поля для діалогу між потенційним роботодавцями та потенційними працівниками, надання можливості для живого  двостороннього спілкування та висвітлення переваги для обох сторін від подібного співробітництва. Щороку із ВНЗ випускаються тисячі студентів, які потрапляють на ринок праці без необхідного бачення свого подальшого кар’єрного розвитку. За допомогою цієї акції команда SIFE прагне частково виправити ситуацію і створити умови для реалізації набутих вмінь та навичок.

На Форумі кар’єри будуть присутні представники таких компаній: Nestle, Приватбанк, Ernst&Young, KPMG, VAB банк, OTP банк, Галнафтогаз, P&G та інших. Також у форумі братимуть участь представники Львівської міської ради.

Контактна інформація: координатор проекту – Пташинський Назар,  093 530 92 78, e-mail: info@job-co.com.ua.