У Львові вже втретє відбудеться Весняний Діловий Форум 2011

  • 12.04.2011, 18:22
  • 981
28-29 квітня 2011 року вже втретє поспіль у Львові проходитиме міжнародний Весняний Діловий Форум, організаторами якого є ТОВ "Юридична компанія "Ейч. Ді. Партнерз" та Львівська міська рада.

Ключовою темою цьогорічного Форуму буде пошук шляхів та механізмів залучення інвестицій у пріоритетні галузі України та Львова. Зокрема, Форум складатиметься із чотирьох дискусійних платформ, під час яких будуть обговорені питання розвитку інфраструктури, стану банківського сектору та ринку нерухомості, підвищення привабливості ведення бізнесу в Україні.

Основною метою проведення Форуму є усунення "недовіри" та "сумнівів" при встановленні ділових відносин, визначення спільних інтересів при реалізації проектів на території України, формування стратегії інвестиційного та інноваційного розвитку економіки держави, налагодження прямих контактів з представниками влади та бізнесу, залучення потенційних інвесторів.

За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міської ради Сергія Кіраля, захід повинен сприяти підвищенню інвестиційної привабливості міста Львова. Адже на Форум приїдуть реальні бізнесмени, підприємці, люди, які розвивають бізнес на ринкових умовах. Тому це буде якісна площадка, де ці люди зможуть зібратися, обговорити різноманітні проблеми, познайомитися з новими проектами, завести нові ділові зв’язки, що в подальшому може привести до кращої бізнес-активності на Львівщині, і у Львові зокрема.

Попередніми роками «The Monitoring group» проводила дослідження конкурентоспроможності міста. І пріоритетними галузями були визначені туризм та бізнес-послуги. Саме ці галузі на даний момент, як заявив Сергій Кіраль, є пріоритетними для міста. Однак інші галузі, такі як харчова, також є інвестиційно-привабливими. І Львову необхідно брати приклад з інших міст, таких як Вроцлав, якому вдалося залучити одного великого інвестора "Hewlett-Packard", переговори з яким тривали більше 2 років. І коли вони домовилися, за ними пішло багато менших інвесторів, що дало змогу створити понад 29 тис робочих місць, а також збільшити надходження до бюджету.

Щодо можливих інвестиційних пільг для інвесторів, то, за словами Сергія Кіраля, проблема більш серйозна, аніж цього б хотілося. Адже зараз відбувається централізація структури оподаткування та митних зборів. Місцева влада не має на це впливу, і тому не може стимулювати інвестиційну привабливість. Однак, зараз є створена Рада інвесторів, куди місцева влада подає списки інвесторів, які можуть реально покращити інвестиційну  привабливість Львова.

На відміну від попередніх років, цього разу Форум виходить також на наукову площину. Відповідати за цю сферу буде Львівська бізнес-школа УКУ. За словами її директора Софії Опацької, доповідачі на Форумі, серед яких багато бізнесменів зі світовим ім’ям та багаторічним досвідом, розкажуть про те, що зараз важливе у бізнесі. Це є інновації, людський капітал, креативність та ідеї, які повинні на даний момент багато в чому формують сучасне лице бізнесу. Це те, що в сучасному світі називається «ненамацальні» активи.

Володимир Глащенков, керуючий партнер ТОВ "Ейч. Ді. Партнерз", розповів про те, які питання зараз цікавлять найбільше бізнесменів. Це стосується найближчої перспективи. Ключовими датами є 2011-2012 роки, коли економіка почне знов набирати оберти.

Передбачається, що цьогоріч у Форумі візьмуть участь понад 150 представників влади, бізнесу, експертного середовища з України та з-закордону, зокрема такі компанії та організації як Європейський банк реконструкції і розвитку, Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація, Horizon Capital, Варшавська фондова біржа, Бейкер Тіллі Україна, DTZ, Goldman Sachs підтвердили свою участь у заході. Медіа партнерами заходу виступають телевізійний канал новин 24, журнали Weekly.ua, "Власть Денег", "Коментарі", "Контракти", "Business Ukraine", "Lviv Today", газета "Деловая Столица".

Ознайомитися із детальнішою інформацією про захід можна за посиланням www.dilovyy-forum.com.ua.