Львів представлять Американській торгівельній палаті в Україні.

  • 13.04.2011, 09:16
  • 1247
Львів представлять Американській торгівельній палаті в Україні. 27 квітня представники Львівської міської ради разом з представниками бізнесових кіл запрезентують Львів та регіон Американській торгівельній палаті України в Києві.

Захід складатиметься з двох частин: перша – офіційне привітання і коротка інформація від влади міста. Друга – презентація конкретних бізнесових проектів, які пропонують львівські підприємці. Модерувати захід буде компанія "Цитадель капітал" -  досить відома львівська компанія у сфері інвестицій, яка має багато реалізованих проектів у місті. Сподіваємось, що такий захід дасть можливість інвесторам, які вже присутні на українському ринку, ознайомитись з потенціалом Львова та області задля розширення своєї діяльності.

начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій

Сергій Кіраль.

За словами Сергія Кіраля, взяти участь у презентації зголосились близько 15 львівських підприємств.

Ми розіслали запити до підприємств Львова, близько 15 зголосились представити свої проекти. Найкращі з них будуть представлені Американській торгівельній палаті  в Україні . Традиційно, це земельні ділянки, які ми  можемо пропонувати для промислового виробництва, території забудови навколо стадіону, проекти будівництва паркінгів.

начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій

Сергій Кіраль.

Довідка

Американська торгівельна палата  в Україні - одна з найактивніших та найефективніших недержавних та некомерційних бізнес-організацій, які працюють на українському ринку. Американська торгівельна палата  в Україні є неурядовою, натомість прагне працювати задля розвитку та розквіту міжнародного бізнесу на теренах України та задля  користі української економіки. Серед основних принципів роботи  – представництво міжнародних інвестиційних кіл та полегшення їх входу на ринок.