За літніми майданчиками у Львові наглядають

  • 13.04.2011, 10:09
  • 947
З 1-го квітня у Львові почали функціонувати літні майданчики. Відтак, працівники КП "Адміністративно-технічне управління" під час щоденних обстежень районів міста на предмет дотримання Правил благоустрою обстежують і літні майданчики.

Першочергово стаціонарні об'єкти вуличної торгівлі перевіряють на наявність оформленого дозволу на їх розміщення та відповідність погодженим проектам. Крім того, звертають увагу на зовнішній вигляд літнього майданчика, тобто його належний санітарний стан, оснащеність урнами для сміття тощо.

Правопорушники, які встановили об'єкти вуличної торгівлі без належної дозвільної документації отримуватимуть приписи з вимогою усунути вчинене порушення та притягуватимуться до адмінвідповідальності. Адже літні майданчики у Львові повинні встановлюватися відповідно до належним чином оформленого дозвільного документу та відповідати погодженому проекту.

Нагадаємо, літній майданчик - це стаціонарний пункт з кількістю місць для обслуговування 20 чоловік і більше або тимчасовий пункт з кількістю місць для обслуговування 4 чоловік і більше, який розташовується біля магазину, кіоску, закладу громадського харчування.

Літні майданчики є сезонними об'єктами і функціонують вони з 1 квітня до 1 листопада.