Сьогодні інвестиційний потенціал Львова оцінюють німецькі інвестори

  • 20.04.2011, 22:28
  • 840
Сьогодні, 20 квітня, у Львові перебуває делегація німецьких інвесторів, які зацікавлені вкладати кошти в будівництво підземних та наземних паркінгів у Львові.

Львів  продовжує залучати іноземні інвестиції в розвиток інфраструктури міста. «Зараз представники німецької компанії знаходяться у Львові, оглядають потенційні земельні ділянки. Компанія має більше 20 років досвіду та більше ста збудованих об’єктів у всьому світі. Однин з найбільших об’єктів компанії - підземний паркінг в центрі Берліну, збудований за 10 метрів від Берлінської опери .Інвестори зустрілися з міським головою Львова. Крім того, ми організували зустріч німецьких інвесторів з Європейським банком реконструкції та розвитку, та з Erste–банком щодо кредитування проекту. Банки висловили свою зацікавленість у кредитуванні цього проекту.

начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій

Сергій Кіраль.

За словами Сергія Кіраля, за домовленістю, офіційну пропозицію місто отримає від них німецьких інвесторів вкінці травня.

Слід зауважити, що до опрацювання проекту долучиться компанія «Louis Berger», оскільки одним з завдань компанії є покращення системи паркувань у місті.

Управління транспорту та зв’язку в свою чергу готує певну систему нормативних документів, які встановлять правила, обмеження та штрафи для тих водіїв, які паркуються у непристосованих місцях або не сплачують за паркування.

начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій

Сергій Кіраль.