Міський голова Брешії задекларував готовність співпраці зі Львовом

  • 20.04.2011, 22:30
  • 569
Міський голова італійського міста Брешія задекларував готовність співпраці зі Львовом.

Нагадаємо, нещодавно в італійській Брешії відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з міським головою Брешії Адріано Паролі та представниками італійських бізнесових кіл. Під час цієї зустрічі Адріано Паролі задекларував свою готовність до співпраці зі Львовом. Запропоновано відзначати Дні Львова у Брешії та навпаки  - Дні  Брешії  у Львові.

Такі заходи матимуть, в першу чергу, культурний напрямок. Але є можливість організовувати їх спільно з торгово-промисловими палатами та економічними сферами. Це буде гарний початок налагодження довгострокової співпраці між нашими містами.

начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестиції

Сергій Кіраль.

За словами Сергія Кіраля, Адріано Паролі в свою чергу зазначив, що у Брешії проживає досить багато українців, тож Дні Львова у Брешії мають надати їм моральну підтримку. Тож ініціатива проведення таких заходів отримала підтримку Адріано Паролі.

Організатором зустрічі міських голів Львова та Брешії була компанія «King Kross», зокрема президент компанії Жанкарло Стейде.

Під час зустрічі пан Стейде зазначив, що Львів є відкритим для співпраці, хорошим прикладом є реалізація будівництва торгово-розважального центру, економічні показники якого в кілька разів перевищують подібні об’єкти в Польщі чи у Франції. Тож пан Стейде закликав італійських колег інвестувати у Львів

начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестиції

Сергій Кіраль.