Цього року міська рада уклала 14 договорів на встановлення літніх майданчиків

  • 21.04.2011, 08:53
  • 981
Цього року  Львівська міська рада видала 14 нових дозволів на встановлення  літніх майданчиків.

Для того, щоб отримати дозвіл на встановлення літнього майданчику необхідно звернутись в управління архітектури Львівської міської ради та отримати архітектурно-художні вимоги до проекту, далі необхідно створити проект, відповідно з урахуванням всіх вимог та отримати погодження на комісії. Потім - дозвіл управління архітектури. З початку року до нас надходили звернення, але дуже часто підприємці самі не доводять діло до кінця, в останній момент, змінюючи рішення щодо встановлення літнього майданчику.

начальник відділу художньо-архітектурного оформлення міста

Володимир Сколоздра.

Дозволи на встановлення літніх майданчиків видаються на термін від 1 до 5 років, залежно від рішення комісії.

начальник відділу регулювання орендних відносин

управління комунальної власності

Микола Павлів.

Нагадаємо, літній майданчик - це стаціонарний пункт з кількістю місць для обслуговування 20 чоловік і більше або тимчасовий пункт з кількістю місць для обслуговування 4 чоловік і більше, який розташовується біля магазину, кіоску, закладу громадського харчування.

Літні майданчики є сезонними об'єктами і функціонують вони з 1 квітня до 1 листопада.

Відповідно до ухвали сесії ЛМР від 05.03.09 дозвіл на встановлення майданчика надається терміном на 5 років з правом розміщення літніх майданчиків у межах сезонного періоду, з 1 квітня до 1 листопада поточного року. За умови наявності у заявника договору оренди земельної ділянки, право на розміщення літнього майданчика сезонним періодом не обмежується, термін дії дозволу на розміщення літнього майданчика встановлюється на період дії договору оренди земельної ділянки.

Водночас, відповідно до ухвали сесії ЛМР від 03.06.10 року, "після закінчення сезонного періоду, суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний забезпечити демонтаж літнього майданчика. В окремих випадках, за рішенням комісії, якщо літній майданчик не розташований на проїжджій частині вулиць пішохідної зони міста та не створює перешкод для механічного прибирання снігу, сміття, літні майданчики можуть не демонтовуватись. У цьому разі суб’єкт підприємницької діяльності сплачує орендну плату за користування конструктивними елементами благоустрою впродовж року"

Довідка

Додаткова інформація за телефоном 297-59-83; 297-59-74.