Цього року видано 15 дозволів на встановлення літніх майданчиків

  • 17.05.2011, 10:37
  • 1010
Цього року видано 15 дозволів на встановлення літніх майданчиків. Ще 18 проектів знаходиться на розгляді, 16 суб’єктів підприємницької діяльності отримали відмову.

За 4 місяці цього року, в управління «Дозвільний офіс» надійшло 49 звернень, було видано 15 дозволів, 18 проектів літніх майданчиків знаходяться на розгляді, 16 суб’єктам підприємницької діяльності було відмовлено у встановленні літнього майданчику з різних причин.

начальник управління «Дозвільний офіс»

Роман Назаровець.

Підставою для відмови у наданні дозволу є недотримання чотирьох обмежень: коли літній майданчик встановлено на пішохідній частині і пропускна здатність тротуару лишається меншою за 1,5 метри (розрахунки робились з тією думкою, що на тротуарі мають розминутись 2 жінки з візочками); коли через встановлення майданчику знищуються зелені насадження (травники чи газони); коли спостерігається перекриття проїжджої частини, обмежується проїзд спеціального транспорту (карети швидкої допомоги чи пожежної машини); коли встановлення літнього майданчику загрожує безпеці людей (заклад знаходиться з одного боку вулиці, а відкритий майданчик через дорогу)

начальник відділу художньо-архітектурного оформлення міста,

секретар комісії Володимир Сколоздра.

Законність встановлення літніх майданчиків контролюють районні адміністрації. Наприклад, у Галицькому районі тривають перевірки літніх майданчиків на відповідність проектам.

Протягом травня-червня ми зобов’язані перевірити всі літні майданчики на відповідність проекту. Вже зараз 7 справ скеровано до суду, 16 літніх майданчиків встановлені без дозволів. Зазвичай, власники ресторанів чи кафе, які мають літні майданчики реагують навіть на усні зауваження і приводять у відповідність до проекту свої літні майданчики. Але є і проблемні питання, які потребують судового втручання.

заступник голови Галицької районної адміністрації

Ярослава Білостоцька.

Нагадаємо, у Львівській міській раді створено комісію з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання, архітектурно-художніх вимог, встановлених комісією.