У Львові відбудеться святкування Дня кельнера

  • 17.05.2011, 16:49
  • 717
Відповідно до розпорядження міського голови від 13 травня 2009 р. №168, щорічно 21 травня Львівською міською радою спільно з Гільдією рестораторів Львова організовується святкування Дня кельнера.

Метою заходу є відзначення працівників сфери ресторанного бізнесу за їх важливу нелегку працю, підвищення престижу професій та якості обслуговування в закладах ресторанного господарства.

Гасло заходу: «Подаруй кельнеру квітку!».

Ми закликаємо львів’ян та наших гостей, які підуть 21 травня в львівські ресторани та кав’ярні, подарувати своєму кельнеру або кельнерці весняну квітку, тим самим висловити подяку за їх важку роботу. А власникам та директорам ресторанів Львова пропонуємо особисто одягнути форми офіціантів та з 18:00 до 21:00 год та обслуговувати клієнтів своїх закладів.

заступник начальника управління економіки

Вікторія Довжик.

У День кельнера власники та керівники закладів ресторанного господарства на декілька годин - з 18:00 до 21:00 год. - стають кельнерами – особисто приєднуються до обслуговування клієнтів своїх закладів. Міська влада та Гільдія рестораторів пропонує всім власникам закладів харчування долучитися до святкування та запровадити таку традицію у своїх закладах.

Цьогоріч, відзначення кращих кельнерів пропонується в два способи, а саме шляхом: проведення опитування клієнтів та відзначення переможців квітами та іншими винагородами у самих закладах 21 травня, визначення кращих кельнерів самими керівниками закладів (на їх власний розсуд) та нагородження їх грамотами та подяками міського голови урочисто у Львівській міській раді 21 травня о 13:00 год (пл. Ринок, 1, 230 каб).

Заявки на відзначення кращих кельнерів у Львівській міській раді приймаються до 19 травня включно у відділі економічного розвитку управління економіки за адресою пл. Ринок, 1, кім. 429, тел.: 297-57-64, факс 235-42-26.