4 липня у Львові офіційно відкриють бізнес-центр Nestlé

  • 23.06.2011, 18:33
  • 1747
У Львові створено сучасний бізнес-центр, в якому вже працює 174 львів’янин та ще 150 людей буде працювати до кінця року. У розвиток Центру планується інвестувати 25 мільйонів швейцарських франків. Центр обслуговуватиме 22 країни Центральної та східної Європи, таких як Росія, Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія тощо.

Наша компанія зосереджена на те, щоб принести свій досвід сюди, передати свої знання та вміння наступним поколінням. Львів вибраний тому, що тут зосереджена велика кількість молодих талановитих людей. І ми надалі будемо працювати над тим, щоб економіка міста зростала, інфраструктура розширювалась і були робочі місця. 25 млн. швейцарських франків буде інвестовано в розвиток  цього бізнес-центру.

Середній вік людей, які тут працюють – 26-27 років. Є люди, що мають досвід роботи, в основному, вони працюють у відділі фінансів. Основні умови, аби отримати у нас роботу – знання англійської мови. Львів обрано тому, що тут дуже багато студентів, які розмовляють різними мовами. Для тих, кому необхідно покращити свої знання, ми проводимо спеціальні заняття. Компанія надає послуги, тому ми шукаємо таких людей, які будуть орієнтовані на наших постачальників та клієнтів.

керівник Nestle Бізнес Сервіс центру

Барбара Бара.

NBS Europe планує налагодити співробітництво з вищими навчальними закладами Львівщини з метою розроблення навчальних програм, включаючи програми з іноземних мов та міжнародних фінансів, які відповідали б сучасним потребам бізнесу. В рамках цього плану підписано протокол про співробітництво із Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Співробітництво, переважно у сфері навчальних курсів з бізнесу, права й управління, буде здійснюватись аналогічно до моделі, що вже реалізована компанією в інших країнах світу.

Як розповів заступник керівника центру, керівник з напрямку надання фінансових послуг Nestle Бізнес Сервіс центру Франсуа Пако, створення об’єднаного бізнес-сервіс-центру Nestlé у Львові в перспективі надасть місту різні переваги.