А. Садовий: «Всі добрі люди мають їхати у Львів на роботу»

  • 23.06.2011, 19:09
  • 1518
У Львові створено сучасний бізнес-центр, в якому до кінця року буде працювати 250 львів’ян. Протягом наступних трьох років у розвиток Центру планується інвестувати 25 мільйонів швейцарських франків. Центр, в якому до кінця 2011 року працюватиме 250 кваліфікованих фахівців у галузі фінансів та управління персоналом, обслуговуватиме понад 20 країн Центральної та східної Європи, таких як Росія, Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія тощо.

174 робочі місця створено вже сьогодні, ще 150 буде до кінця року. Це тільки початок. 22 країни Європи будуть обслуговуватись з цього центру. Працівники – це активні молоді люди. Важливо, що вони будуть залишатись у Львові, а не поїдуть за кордон. Всі добрі люди мають їхати на роботу у Львів. Інші фірми також можуть відкривати у Львові свої центи, є хороша база. Львів – місто комфортне, зручне в нас багато людей, які за хорошу зарплату готові чесно і відміно працювати.

Цей центр є показовим. Ми з нетерпінням чекаємо офіційного відкриття 4 липня, а сьогодні під час робочої поїздки ми побачили багато цікавого. Думаю, будемо мати добре реноме від тих компаній, які матимуть бажання відкривати свої бізнеси у Львові. Сума інвестицій цього центру вже складає 25 млн швейцарських франків, це перша інвестиція. Ці кошти лишаються у Львові – хтось їх отримує у вигляді обладнання, через замовлення. Для мене вигідно, що люди мають роботу, отримують високу зарплатню. Кожне робоче місце є важливим.

міський голова Андрій Садовий.

Львів було обрано завдяки його розташуванню, місцевій інфраструктурі, потенціалу талановитих працівників та наявності об’єктів нерухомості. Тут також знаходиться кондитерська фабрика «Світоч», контрольний пакет акцій якої належить Nestlé, що також підтверджує важливість присутності компанії у місті. Львівський центр є першим у Центральній та Східній Європі, який поєднає діяльність у сфері фінансів та управління персоналом в одній установі, яка працюватиме для підприємств Nestlé, розташованих у різних містах та країнах Європи.

керівник Nestle Бізнес Сервіс центру

Барбара Бара.

NBS Europe планує налагодити співробітництво з вищими навчальними закладами Львівщини з метою розроблення навчальних програм, включаючи програми з іноземних мов та міжнародних фінансів, які відповідали б сучасним потребам бізнесу. В рамках цього плану підписано протокол про співробітництво із Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Співробітництво, переважно у сфері навчальних курсів з бізнесу, права й управління, буде здійснюватись аналогічно до моделі, що вже реалізована компанією в інших країнах світу.

Створення у Львові Об’єднаного бізнес-сервіс-центру стало вагомим внеском Nestlé у розвиток та інвестиційну привабливість Львова завдяки створенню нових робочих місць, залученню місцевих постачальників та використанню місцевих ресурсів.

начальник управління зовнішньоекономічної діяльності

та інвестицій ЛМР

Сергій Кіраль.

Як розповів заступник керівника центру, керівник з напрямку надання фінансових послуг Nestle Бізнес Сервіс центру Франсуа Пако, створення об’єднаного бізнес-сервіс-центру Nestlé у Львові в перспективі надасть місту різні переваги: створення приблизно 350 місцевих робочих місць для кваліфікованих і висококваліфікованих спеціалістів у Львові, іноземні інвестиції в розмірі 25 млн. CHF.

Компанія Nestlé велику частину коштів вклала у цю будівлю. Звідси організовується робота на Україну, згодом – на Росію, Польщу, Словаччину тощо. Дякую компанії за нові робочі місця, за податки, які вони спрацюють до бюджету міста.

міський голова Андрій Садовий.

Довідка

У вересні 2010 року швейцарська фірма Nestlé S.A. – світовий лідер у виробництві продуктів харчування – оголосила про створення у Львові Об’єднаного бізнес-сервіс-центру. Львівський центр став третім у світі внутрішнім бізнес-сервіс-центром, який у складі міжнародного підрозділу «Бізнес Сервіс Nestlé» (NBS) буде забезпечувати здійснення окремих фінансових операцій, зокрема нарахування та виплати заробітної плати, а також певних процесів з управління персоналом.