Пітер Ян Волтерс: «В торговій місії є люди, які мають твердий намір повернутися працювати до Львова»

Сьогодні, в рамках візиту до Львова Нідерландської торгівельної місії, міський голова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Королівства Нідерландів Пітером Яном Волтерсом та представниками нідерландського бізнесу.

Під час сьогоднішньої зустрічі ми отримали надзвичайну важливу для нас інформацію. І це стане міцним фундаментом, на якому ми зможемо будувати наші подальші відносини. Я впевнений, що в торговій місії є люди, які мають твердий намір повернутися працювати до Львова. І ми ще більш детальніше поговоримо про можливості тіснішої співпраці

Надзвичайний та Повноважний

посол Королівства Нідерландів

Пітер Ян Волтерс.

Нагадаємо, з 19 до 22 вересня у Львові з візитом перебуває Нідерландська торгівельна місія на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Королівства Нідерландів Пітером Яном Волтерсом. У рамках візиту до Львова завітало 40 гостей з Королівства Нідерландів, більшість з яких – представники бізнесу, які вже зацікавлені інвестувати у Львів.

В рамках програми перебування делегації у Львові заплановано ряд офіційних зустрічей з керівництвом міста та області, зустрічі з українськими компаніями – потенційними бізнес-партнерами. Для представників торгівельної місії підготована презентація міста та інвестиційної привабливості міста.

Довідка

Волтерс Пітер Ян народився 27 травня 1948 року (Хілверсум).

Освіта: 1975 року закінчив Амстердамський університет (факультет права).

Кар'єра: Пітер Ян Волтерс вступив на дипломатичну службу в 1975 році та обіймав посади молодших рангів у Посольстві в Москві та Яунде, в представництві з питань Взаємного і Збалансованого Скорочення Сил (MBFR) у Відні, а також працював у Міністерстві в Гаазі.

Згодом він обіймав такі посади:

1991-1995           Голова Бюро військового планування, Постійне представництво Нідерландів  при  НАТО

1995-1999           Радник, Посольство в Варшаві

1999-2000           Т. в. о. Тимчасового повіреного у справах, Посольство в Тріполі

2000-2005           Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Бухаресті

2005-2009           Директор з правових питань, МЗС в Гаазі

17.09.2009    Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Києві.