На вул. Городоцькій заплановано організувати торгові ряди для торгівлі сільськогосподарською продукцією

  • 20.04.2012, 16:51
Виконавчим комітетом ЛМР прийнято рішення організувати торгові ряди на вул. Городоцькій з метою забезпечення мешканців Львова якісною сільськогосподарською продукцією, для можливості реалізації цієї продукції мешканцями навколишніх сіл та ліквідації стихійної несанкціонованої торгівлі у місті.

Ми пропонуємо місце для організації торгівлі виключно сільськогосподарської продукції. Переважна більшість місць надаватиметься для мешканців навколишніх сіл, які вирощують сільськогосподарську продукцію.  Для цього пропонується облаштувати торгівельні ряди на вул. Городоцькій біля депо «Львівелектротрансу». Там є велика територія.

Сьогоднішнім рішенням надаються доручення для ЛКП «Муніципальна дружина», яке буде організовувати цю діяльність, для Франківської адміністрації  щодо пропозиції приведення благоустрою території, для департаменту містобудування, який повинен надати висновки для можливості організації торгівлі на тій території. 

Як тільки будуть надані висновки департаментом містобудування, «Львівелектротранс», ЛКП «Муніципальна дружина», Франківська районна адміністрація зроблять благоустрій території для того, щоб перемістити всіх бажаючих здійснювати там торгівлю

директор департаменту економічної політики ЛМР

Ірина Кулинич.

Нагадаємо, сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про організацію торгових рядів для реалізації сільськогосподарської продукції на вул. Городоцькій».