Англійські експерти допомагатимуть українським інвесторам

Міністерство економіки України у співпраці з проектом міжнародної технічної допомоги USAID|TIBA «Проект сприяння торгівлі та інвестиціям» проводить семінар «Формування ринку для малого та середнього бізнесу».

Бізнес-форум має на меті надати допомогу представникам малого та середнього бізнесу, які працюють у сфері експорту.

Захід проводитиме Пол Галбрейф, британський експерт з експорту та інвестицій.

Програма семінару включатиме наступне: презентацію про типи ринкової інформації у мережі Інтернет, з якою можуть ознайомитися компанії у пошуках нових партнерів та покупців за кордоном; докладну презентацію про регуляторні документи, необхідні для провадження експортної діяльності; доповідь про ринкові вимоги, включаючи пакування; оцінку ризиків експортування, включаючи фінансові та правові ризики; доповідь про нову службу підтримки з питань експорту до ЄС – службу, яка функціонує в інтерактивному режимі та яка має на меті надати експортерам до ЄС будь-яку необхідну інформацію щодо регуляторних тарифів та митної документації, які застосовуються до експорту до ЄС-27. Також пропонується докладна інформація про статистику ЄС щодо імпорту та експорту.

Захід відбудеться 27 червня о 9:00 у конференц-залі готелю «Дністер» (9-й поверх) за адресою: вул. Матейка 6. Участь у ньому є безкоштовною.