Міждержавна виставка присвячена 20-річниці СНД

  • 15.04.2011, 10:56
  • 1161
На виконання  листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.04.2011 року № 5004-26/92, повідомляємо, що 07.04.2011 у м. Москві відбулось 3-є засідання Організаційного комітету Міждержавній виставці, присвяченій 20-річчю СНД (далі-Виставка) під головуванням Генерального директора Всеросійського виставкового центру (далі - ВВЦ) Малахова І. П, в якому брала участь делегація Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Під час засідання українською делегацією було подано офіційну заявку від України на участь у Виставці та проведення «Дня України» (29.06.2011) у рамках її офіційних заходів, зарезервовано у центральній |частині павільйону № 75 ВВЦ виставкову площу у розмірі 500 кв. метрів.

За результатами проведених переговорів української делегації з керівництвом ВВЦ було досягнуто домовленість щодо отримання знижки для України у розмірі 20% на оренду виставкової площі. При цьому вирішено, що питання зменшення вартості інших виставковий послуг будуть опрацьовані у ході наступних переговорів.

29.06.2011 передбачається проведення Дня України, що включатиме культурну (виступи професійних творчих колективів, майстрів прикладного мистецтва і художніх промислів) та ділову програми (українсько-російській бізнес-форум).

Просимо приділити особливу увагу інноваційному та інвестиційному напрямкам розвитку України, як високотехнологічної держави, підкреслити розвиток і використання енергозберігаючих технологій, відновлювальних джерел енергії, науково-технічного потенціалу для модернізації національної економіки, продемонструвати успішні приклади взаємовигідної кооперації підприємств, а також спільної участі у міжнародних проектах і довгострокових програмах Співробітництва.

Зміст експозиції має розкривати наступні теми: 1.Демонстрація самобутності України, її досягнень у різних сферах, вкладу у розвиток країн-учасниць СНД. 2.Підсумки співробітництва та інтеграції країн-учасниць СНД за 20 років. 3.Представлення пріоритетних міждержавних програм і проектів, що знаходяться на різних етапах реалізації.

Презентації мають бути наукоємними та відповідати критеріям інноваційності та екологічності. енерго - та матеріалоємності, міжнародним стандартам і в першу чергу в частини економії та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

При підготовні презентації інвестиційних проектів інформація подається про найважливіші інвестиційні проекти інноваційної спрямованості, які мають обгрунтовану значущість і відповідають пріоритетам державної політики.

Рекомендується забезпечити графічний супровід інформації на стенді (місце реалізації проекту на карті України із зазначенням адміністративної одиниці, інших координат, вигляд кінцевого результату (продукту реалізації проекту, зображення істотних факторів впливу на реалізацію проекту).

Стенд обов'язково має супроводжувати доповідач (відповідальний фахівець), який може презентувати відповідний проект та надати необхідні пояснення щодо нього. Бажано забезпечити стенд відео - супровідом кожного проекту, роздатковим матеріалом у друкованому (брошура, буклет) та електронному (СD-диск) вигляді.

Зважаючи на те, що Виставку за прогнозними даними відвідають понад півмільйона осіб, вкрай важливим є належне представлення України з точки зору унікальності нашої держави та її вкладу у розвиток інших країн-учасниць СНД.

Контактний телефон:

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України

Тел.:(044) 286-03-37