Виставка індустрії краси «Дзеркало Моди-Львів-2011»

  • 15.04.2011, 10:29
  • 1842
8-10 червня 2011 року у м. Львові відбудеться виставка  індустрії краси  «Дзеркало Моди-Львів-2011»

З 8 по 10 червня 2011 року в м.Львові у виставкововому центрі  «Шувар-ЕКСПО» (вул.Хуторівка, 4-б)  відбудеться   виставка  індустрії краси «Дзеркало Моди-Львів-2011», яка відображає найновіші тенденції  у світі створення зачісок, макіяжу, косметики і косметології.

Мета проекту: Сприяння розвитку косметології, перукарського мистецтва і нігтьової естетики в регіонах України шляхом створення майданчика для обміну інформацією, налагодження ділових контактів, розширення ринків збуту і здобуття достовірної інформації про новинки і інновації на ринку «індустрії краси».

Тематика виставки: Діагностика і лікування: лікувальна і декоративна косметика, медицина і профілактика, нетрадиційна медицина, засоби для оздоровлення. Перукарське мистецтво, косметологія, нігтьовий сервіс: макіяж, візаж, татуаж, Body Art, манікюр, педикюр, Nail Art, перукарське мистецтво (стрижка, зачіска, моделювання забарвлення, колористика, технології нарощування волосся, перманентна завивка і ін.), спеціалізовані видання, послуги в області нігтьового сервісу, косметології.

Школи перукарського мистецтва.

Парфумерія: аромотерапія, дитяча парфумерія, духи, жіноча парфумерія, чоловіча парфумерія, одеколон, інструменти для віражу, інструменти і витратні матеріали для нігтьового сервісу, інструменти і витратні матеріали для парафінотерапії і епіляції, інструменти і витратні матеріали для пірсингу, інструменти і витратні матеріали для тату.

Меблі і аксесуари для салонів краси.

Одноразові аксесуари.

Перукарські інструменти і витратні матеріали.

Плакати.

Професійна косметика для волосся.