58-а Дамаська міжнародна виставка-ярмарок (DIF)

  • 15.04.2011, 01:07
  • 1159
З метою сприяння розвитку співробітництва зі східними партнерами,

задля подальшого розвитку зовнішніх економічних зв'язків України, Національний комплекс «Експоцентру України» за сприяння МЗС України та Уряду Сирії проводить заходи щодо організації участі українських підприємств у 58-й Дамаській міжнародній виставці-ярмарку (DIF), 13 - 22 липня 2011р., м. Дамаск, Сірійська Арабська Республіка. Організаторами заходу виступають Генеральне управління міжнародних виставок при Міністерстві економіки і торгівлі САР та Дамаський Міжнародний Виставковий Центр.

У виставці DIF -2010 взяли участь 4340 експонентів, включаючи 2700 сірійських підприємств  та 1640 компаній з 45 країн світу. На виставці будуть представлені наступні тематичні розділи: Нафта і газ, Енергетика, Металургія і машинобудування, Сільське господарство, Металообробка, Харчова промисловість, Суднобудування, Інструменти і оптика, Текстильне обладнання, Медицина, Будівництво, Обладнання для обробки каменя і мармуру, Хімія і нафтохімія, Целюлозно-паперова промисловість, Електроніка, Електротехніка, Холодильне обладнання, Туризм, Освіта, Товари народного споживання та інше.

На єдиній національній експозиції України планується представити загальну інформацію про країну, всі галузі української економіки, підприємства та організації, продукцію, що випускаються українськими виробниками, та пропозиції щодо співробітництва. За окремою програмою задля забезпечення ефективної участі підприємств у виставці, буде підготовлено ряд ділових заходів, спрямованих на підтримку іміджу вітчизняних підприємств та України в цілому.

Головне завдання національної експозиції України у DIF, починаючи з 2008 року - це розкриття економічного потенціалу України, як надійного ділового партнера, знайомство з новітніми українськими високотехнологічними та конкурентоспроможними товарами та послугами, кращими науково-технічними розробками, досягненнями України у сфері економіки, науки і техніки, сільському господарстві, в соціальній і культурній сферах.

Для отримання більш повної інформації щодо участі у виставці необхідно звертатись до начальника відділу міжнародних зв’язків та виставок за кордоном НК «Експоцентру України» Наталії Мазур (тел.: 38 (044) 596-91-11, 596-93-39, факс/авт.: 38 (044) 596-91-10, моб. (067)-247-70-02, е-mail: abroad@expocenter.com.ua).