У Львові відкрили Центр соціального підприємництва

  • 01.04.2011, 16:57
  • 1327
У Львові  відкрито  Центр соціального підприємництва, який знаходиться за адресою м.Львів, вул. Й.Сліпого 7, приміщення Ерсте Банку (4 поверх офіс 405).

Центр створений і діє в рамках проекту «Сприяння соціальному підприємництву у Львівській області», який реалізує Сокальська Агенція регіонального розвитку,  за підтримки Фонду Східна Європа за рахунок коштів наданих  Агентством США з Міжнародного розвитку. Проект виконується в рамках програми         « Розвиток соціального підприємництва в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа, Британської Ради в Україні, PricewaterhouseCoopers в Україні, та Ерсте Банку.

Соціальне підприємство -  це господарюючий суб’єкт, який результатом своєї діяльності вважає досягнення трьох цілей: комерційної, соціальної та екологічної.

Метою Центру є  сприяння розвитку та популяризація соціального підприємництва,  у Львівській області, шляхом надання  консультативної та  інформаційної  підтримку для осіб, які планують створювати соціальний бізнес, створення мережі діючих соціальних підприємств, проведення тренінгів, семінарів та  промоційних заходів для підвищення конкурентноспроможності соціальних підприємств. Розвиток соціального підприємництва сприятиме гармонізації відносин бізнесу і громади.

Створення соціальних підприємств  громадськими організаціями дасть їм можливість отримати фінансову стабільність.

Реалізація соціальної місії бізнесовими структурами буде для них  ефективним брендом та промоцією на внутрішньому та зовнішньому ринках. Центр діятиме, як основний координуючий, інформаційний, освітній, промоційний і консалтинговий осередок розвитку соціального підприємництва.

В рамках проекту буде зформоване  міжсекторальне регіональне Партнерство для розробки концепції та стратегії розвитку соціального підприємництва на Львівщині

Запрошуємо до співпраці представників місцевих органів самоврядування, бізнесові структури та асоціації, соціальних підприємців, науковців, громадські організації, суспільно активних мешканців сіл і міст Львівщини,які хочуть долучитися до процесу розбудови соціального підприємництва на Львівщині.

Контакти: e-mail: sarr@bis.net.ua; poraykoksana@ gmail.com тел. 0672576686 , 0257- 73766