Національна виставка Республіки Білорусь

  • 02.03.2011, 18:13
  • 985
9-12 березня 2011 року у Львівському палаці мистецтв (м.Львів, вул.Коперника,17) відбудеться Національна виставка Республіки Білорусь, що організовується Білоруською торгово-промисловою палатою за ініціативи Уряду Республіки Білорусь.

На виставці буде представлено продукцію понад 80 підприємств, які представляють машино-, автомобіле- та приладобудування, нафтохімію, виробництво продуктів харчування, лісову та целюлозно-паперову промисловість, будівництво, наукові заклади Республіки Білорусь (перелік учасників додається).

В рамках виставки заплановано проведення зустрічей ділових кіл Білорусії та України з актуальних питань розвитку двосторонньої торгово-економічної співпраці, а також презентації провідних білоруських підприємств (програма заходів додається).

Зокрема, 9 березня з 12-30 до 14-30 год. в конференц-залі Львівського палацу мистецтв проходитиме безкоштовний семінар на тему: «Актуальні питання торгово-економічного співробітництва між Республікою Білорусь та Львівською областю України. Інвестиційний клімат Республіки Білорусь».  Для участі в семінарі, необхідно зареєструватися в Львівській торгово-промисловій палаті за тел.276-46-13, 225-69-13, ф. 297-07-49 або ел. поштою: zed@cci.lviv.ua Контактна особа: Андрущак Тарас.

Пропонуємо Вам відвідати Національну виставку Республіки Білорусь та взяти участь у запланованих зустрічах ділових кіл.

Сподіваємося, що участь у заходах під час виставки буде корисною для Вас з огляду на встановлення взаємовигідних ділових контактів з підприємцями Республіки Білорусь.

Програма

Список учасників