Тренінг для підвищення кваліфікації працівників підприємств, що беруть участь у реалізації інвестиційних проектів

  • 18.10.2010, 16:58
  • 1377
Захід відбудеться 25 жовтня 2010 року в Торгово-промисловій палаті України  за участю провідних  іноземних та вітчизняних експертів.

Слід зазначити, що існує ряд вимог до учасників тренінгу, зокрема знання представником компанії письмової та усної англійської мови, здібність презентувати проект з розкриттям його переваг. За підсумками тренінгу будуть відібрані компанії - учасники VI Міжнародного інвестиційного форуму "Seed Forum International", який відбудеться 2 грудня 2010 року у Києві за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні.

Основним завданням "Seed Forum International", які регулярно проводяться в різних країнах світу, є поширення інформації про перспективні інвестиційні проекти. На ці форуми запрошуються українські компанії, які здійснюють пошук інвестора для реалізації свого проекту, а також прагнуть виходу на міжнародний ринок проектів. Відбір компаній для участі у форумах відбудеться під час конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів (пропозицій) 15 жовтня 2010 року.

Реєстраційний внесок учасника конкурсу складає 400 грн. з ПДВ.

Львівська облдержадміністрація спільно з Львівською торгово–промисловою палатою проводить роботу з пошуку інвестиційних проектів, які можна представити під час інвестиційних форумів, бізнес-зустрічей, переговорах з представниками іноземних держав і готова сприяти презентації інвестиційних проектів підприємств області як на вищевказаному форумі так і на інших подібних заходах, які відбуватимуться з Україні і за кордоном.

Контактна особа:

Баран Роман Васильович

тел.: (032) 295-51-83

е-mail: centr@cci.lviv.ua