«Місто втратило 13 млн грн», – Г. Пайонкевич про неприйняту ухвалу щодо затвердження договору інвестування

  • 18.12.2014, 19:47
  • 712
  • Мар’яна Щепанська
Для затвердження договору інвестування на виконання робіт з будівництва транспортної розв’язки на перетині вул. Кульпарківської – Наукової та проектованої вул. Ряшівської не вистачило депутатських голосів. Згідно з ухвалою, місто могло б отримати виграш 13 млн грн. За словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, раніше це питання було опрацьоване зі всіма профільними депутатськими комісіями, тож застережень під час голосування не виникало.

Це питання стосується будівництва інвестором – компанією Фенікс-Капітал – транспортної розв’язки. Інвестор має на меті вкласти в будівництво 24 млн грн. Зараз ми хотіли затвердити інвестиційний договір, щоб завершити всі необхідні юридичні процедури.

Інвестор зобов’язаний був сплатити місту 10,5 млн. інвестиційного внеску. Цією ухвалою ми намагались звільнити його від цього, і місто мало б виграш 13 млн грн. Я вважаю, що це для міста винятково важливе питання.

Мені важко зрозуміти мотивацію депутатів, які не проголосували за цю ухвалу, адже це питання опрацьоване зі всіма профільними депутатськими комісіями і в процесі голосування жодних застережень не виникало.

Гелена Пайонкевич