Львівська міська рада оголошує конкурс по залученню інвестора

Конкурс проводить управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міської ради, відповідно до ухвал міської ради від 18.07.2013 № 2547 «Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові», від 18.12.2014 № 4134 «Про затвердження переліку об'єктів інвестування», від 19.06.2015 № 4767 «Про затвердження інвестиційного проекту будівництва автобусних станцій для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій та у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій – вул. Збиральній» з метою реалізації інвестиційних проектів у м. Львові, створення сприятливих умов для провадження інвестиційної діяльності та забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку м. Львова.

 1. Інформація про інвестиційний проект:
 • Інвестиційний проект об’єднує два об’єкти інвестування в один інвестиційний проект з двома компонентами, що дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва автобусних станцій для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій та у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій – вул. Збиральній
 • Орієнтовні техніко-економічні показники об’єкту інвестування:

 

№ п/п

Назва об’єкта інвестування

Адреса об’єкта інвестування

Орієнтовна площа забудови, м²

Орієнтовна кількість об’єктів

Орієнтовна вартість будівельних робіт, грн.

1.

Автобусна станція

для відправлення автобусів у Городоцькому напрямку на

вул. Городоцькій – вул. Збиральній

 

 

1590

1

36 884 640

2.

Автобусної станція

для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій

 

 

405

1

4 490 304

Всього

 

 

1995

2

41374944

 • Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо об’єкту інвестування та окремих його складових частин визначатимуться інвестором.
 • Орієнтовна вартість здійснення заходів з будівництва об’єкту інвестування може змінюватись відповідно до фактичних витрат інвестора на реалізацію проекту.

Основні умови конкурсу:

 • Фінансування інвестором усіх витрат, пов’язаних з проектування, будівництвом, та введенням об’єкту інвестування в експлуатацію та його благоустроєм.
 • Сплата реєстраційного внеску у розмірі 5000,00 (п’яти тисяч) грн. 00 коп. на розрахунковий рахунок № 35426301020170 в ГУ ДКСУ у м. Львові, МФО 825014, ЄРДПОУ 34814859, одержувач – ГУ ДКСУ у м. Львові. Кошти, сплачені в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.
 • Подання фізичною або юридичною особою заявки на участь в інвестиційному конкурсі та додаткових документів визначених в розділі 7 Ухвали Львівської міської ради від 18.07.2013 № 2547 «Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові».
 • Подання фізичною або юридичною особою конкурсної пропозиції у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника конкурсу, прошитої, пронумерованої та скріпленої печаткою в окремому запечатаному конверті.
 • Переможцем конкурсу визначається претендент, пропозиція якого відповідає умовам конкурсу та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади м. Львова на реалізацію інвестиційного проекту.
 • Інвестиційний договір укладається протягом 30 робочих днів після визначення переможця інвестиційного конкурсу.
 • Інвестиційний договір укладається між переможцем інвестиційного конкурсу та уповноваженим виконавчим органом міської ради або комунальним підприємством, якому надано такі повноваження.
 • Договір набуває чинності після його підписання сторонами і затвердження виконавчим комітетом.
 • Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується щоквартально в письмовій формі подавати організатору конкурсу інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів.
 • Після належного виконання інвестором (переможцем конкурсу) всіх умов інвестиційного договору та введення в експлуатацію об’єкту інвестування, інвестор набуває у власність автобусну станцію для відправлення автобусів у Городоцькому напрямку на вул. Городоцькій – вул. Збиральній, а автобусна станція для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вул. Пасічній – вул. Зеленій переходить у комунальну власність територіальної громади м. Львова у порядку, встановленому законодавством України.

Основні критерії визначення переможця:

 • Найкращі умови використання об’єкту інвестування для надання послуг щодо задоволення громадських послуг;
 • Найбільш вигідна та надійна схема реалізації інвестиційного проекту;
 • Відповідність заявки та пропозиції основним умовам інвестиційного конкурсу
 • Додатковими критеріями є: досвід роботи і репутація на вітчизняному і закордонному ринках.

Подання заявки та конкурсної пропозиції:

Місце: Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, пл. Ринок, 1, каб. 317, Львів, 79006, тел. 2546006.

Строк: до 12 год. 00 хв, 31.08.2015р.

Розкриття конкурсних пропозицій:

Місце: Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, пл. Ринок, 1, каб. 317, Львів, 79006, тел. 2546006.

Дата: 01.09.2015р., о 15:00.

До участі у процедурі розкриття конкурсних пропозицій запрошуються учасники або їх уповноважені представники, представники ЗМІ, а також представники територіальної громади м. Львова.

Додаткова інформація

Зацікавлені претенденти на участь в інвестиційному конкурсі можуть контактувати з п. Ольгою Сивак, начальником управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міської ради, пл. Ринок,1, Львів, 79006, Україна, тел: +38 (032) 254 60 06, е-mail: olha.syvak@city-adm.lviv.ua.