«Арена Львів» стала одним із переможців XVI Конкурсу-промоції львівських компаній «Обличчя міста 2015»

8 жовтня на «Арені Львів» відбулася церемонія нагородження переможців XVІ Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста 2015». Цьогорічним переможцем у номінації «Львів відкритий для світу» стало державне підприємство «Арена Львів», яке вперше взяло участь у конкурсі.

Загалом заявки на конкурс подало 33 підприємства та компанії різного профілю, а відзнаку у різних номінаціях здобуло 12 компаній. Найдостойніші підприємства Львівщини визначала експертна комісія до складу якої входили Львівська торгово-промислова палата та Міська рада Львова.

Для нас перемога у конкурсі «Обличчя міста» є ще одним аргументом, що «Арена Львів» є найкращим місцем для проведення спортивних, ділових та розважальних заходів найвищого рівня. Також дякую усім, хто віддав свій голос за наше підприємство у інтернет-голосуванні. Хочу розділити цю перемогу з колективом, а також з кожним, хто побував на «Арені Львів» на футбольному матчі, концерті, конференції чи екскурсії. На майбутнє ми робитимемо усе можливе, аби бути достойними цієї відзнаки та гідно презентувати обличчя Львова.

директор ДП «Арена Львів» Денис Ринський

Нагородження переможців  конкурсу відбулося у рамках проведення  XV Міжнародного економічного форуму «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність», що проходить у залах «Арени Львів».