У Львові відбудеться фінал конкурсу «Прорив легкої промисловості»

  • 16.03.2017, 09:09
  • 1473
  • Максим Бадік
Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» проведе фінал конкурсу «Прорив легкої промисловості України». Подія пройде під патронатом Міністерства освіти і науки України. Змагання розпочнуться 22 березня у Premier Hotel Dnister об 11:00 год.

За словами ініціаторів, мета щорічного конкурсу - наблизити систему професійно-технічної освіти до потреб роботодавців галузі легкої промисловості та продемонструвати суспільству нову осучаснену галузь та рівень підготовки її кадрів. Номінації конкурсу – сучасні швейні колекції для готелів та ресторанів. Колекції оцінюватиме компетентне журі та запрошені представники бізнесу, які зможуть замовити бажані комплекти уніформи для своїх закладів.

Для втілення ідеї розвитку легкої промисловості України ініціатори працюють з  усіма профтехучилищами галузі, зокрема Асоціацією швейних училищ України. Проект також реалізовують разом із департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України. На думку організаторів, сьогодні дуже актуально продемонструвати престижність робочих професій та популяризація їх серед молоді.

«На жаль, в Україні склалася неоднозначна система цінностей в освіті та профорієнтації: кількість дипломованих юристів та економістів досягає великої кількості, в той час як робочих професій катастрофічно не вистачає. Проводячи такі змагання, намагаємося змінити стереотипи українського суспільства щодо вибору професії», - зазначила радник міністра освіти і науки України, голова «Fashion Globus Ukraine» Голда Виноградська.

Організатори запрошують відвідати фінал змагання всіх охочих. Акредитація для ЗМІ:  095-803-19-23, golda.fgu@gmail.com