Завтра у Львові відбудеться зустріч-дискусія «Львівський модний кластер»

Завтра, 14 вересня, о 16.00 у Львові відбудеться зустріч «Львівський модний кластер», метою якої є обговорення можливостей і розвитку легкої промисловості та створення модного кластеру. Уже є зареєстровано 60 осіб, управління інвестицій та проектів Львівської міської ради запрошує всіх охочих.

«Ми запрошуємо підприємства, які займаються пошиттям одягу, взуття, галантереї, які цікавляться розвитком, які шукають нові ринки збуту, нові шляхи, на зустріч-дискусію «Львівський модний кластер». Після цієї зустрічі ми б хотіли прийняти рішення про формування кластеру легкої промисловості, тому що Львів давно славиться нашими компаніями одягу, мода зі Львова завжди йде на всю Україну. Хотілося б для виробників розказати про можливість виходу й на європейські ринки. Ми маємо дуже цікаву програму на завтра, основним спікером у нас буде Голда Виноградська, яку ми називаємо неформальним міністром легкої промисловості, також буде голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus Ukraine, представники агенції з підтримки експорту. Тобто ми хочемо дати конкретні кроки і поради для представників легкої промисловості. До речі, вже зареєструвалося 60 осіб, що свідчить про те, що легка промисловість активно розвивається і є цікавість до того, як організовано вести свій бізнес. Люди шукають шляхів розвитку, тому ми запрошуємо всіх охочих», - зазначила начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ольга Сивак.

Участь вільна за попередньою реєстрацією для учасників Клубу Ділових Людей та членів Асоціації будівельників, учасників Національного галузевого партнерства у легкій промисловості «Fashion Globus Ukraine».

Організатори зазначають, що учасникам варто мати з собою візитні картки. Рекомендований дрес-код: business casual, діловий вільний.

Програма заходу

16:00 - 16:15  - реєстрація учасників

16:15 - 16:30 - представлення стратегії та можливості розвитку текстильної галузі від Львівської міської ради

(Ольга Сивак – начальник управління інвестицій та проектів ЛМР)

16:30 - 17:00 - становлення текстильного кластеру: перспективи розвитку та можливості реалізації для галузі

(Голда Виноградська - радник мін-ра освіти ти науки України, голова національного галузевого партнерства в легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine

17:00 - 18:00   напрацювання плану діяльності текстильного кластера, обмін ідеями

Стосовно реєстрації:

Оксана Кулеба

+38 096 957 24 07

oksana.kuleba@bc-club.org.ua