Відкрито реєстрацію на перший онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок?»

Перший онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок?» сформує цілісне розуміння, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України, як читати фінансову звітність компаній та банків, та як знайти тему у її цифрах. Надасть знання та навички для роботи з даними й навчить виявляти маніпуляції політиків та чиновників з економічними показниками.

Курс орієнтований на журналістів, що працюють або прагнуть працювати у діловій та економічній журналістиці. А також на студентів, що бажають будувати кар’єру у цій сфері.

Початок курсу - 11 жовтня. Термін навчання - два місяці: чотири модулі кожні два тижні. Курс включає відео-лекції, інтерактивні завдання, проходження тестів та передбачає написання есе та статті.

Після закінчення курсу видається сертифікат. Найкращі слухачі матимуть змогу пройти стажування в редакціях інформаційних партнерів (Українська правда, «Новое время», Liga.net, Interfax-Україна) та продовжити навчання в Центрі вдосконалення економічної журналістики Київської школи економіки.

Курс складається з чотирьох частин:

  • Економіка без помилок
  • Вступ до макроекономіки
  • Корпоративні фінанси
  • Аналіз даних

Викладачі: професори Київської школи економіки Віктор Ханжин та Олеся Верченко, лідер проекту Prozzoro.Продажі Олексій Соболев та Дмитро Остапчук, лідер проекту «DataVox» та аналітик BRDO

Реєстрація та детальна інформація про онлайн-курс тут.

З будь-яких питань звертайтесь за адресою: ceej@kse.org.ua або за телефоном +38(063) 726 02 74

Детальніше про Центр та модульну оффлайн-програму для журналістів можна ознайомитись за посиланням.