А. Садовий: «Львів - це саме те місто в країні, в яке варто інвестувати»

Львів має якісно налагоджену співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку. В межах цієї співпраці вже впроваджуються ряд важливих проектів, і ще кілька є в роботі. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Шановні львів’яни, в цьому зверненні я детальніше розповім про нашу роботу з Європейським банком реконструкції та розвитку, який на сьогодні став стратегічним партнером міста в питаннях розвитку інфраструктури. Цього тижня Львів відвідало керівництво ЄБРР, які пересвідчились, що Львів - це саме те місто в країні, в яке варто інвестувати.

На сьогодні ми реалізуємо кілька великих проектів з європейським банком і ще декілька почнемо вже найближчим часом. Зокрема, у Львові відбувається масштабне оновлення системи централізованого теплопостачання. В попередні роки такий підхід дозволив нам суттєво зменшити тепловтрати в мережі. Ми також будуємо на котельні «Кінескоп» нові потужності для використання альтернативних джерел енергії. Це дозволить повністю перевести опалення Сихова на відновлювану енергетику. Там же, на Сихові, вже цього року ми встановлюємо 409 індивідуальних теплових пунктів і зможемо регулювати подачу тепла у всіх будинках та установах цього мікрорайону. Натомість, в Шевченківському районі за кошти Кіотського протоколу ми встановимо 84 ІТП.

Інший великий проект - станція видобутку біогазу на очисних спорудах Водоканалу, дозволить нам виробляти власну додаткову електроенергію і економити суттєві кошти для бюджету.

У співпраці з ЄБРР Львів вже відремонтував велику кількість доріг а також збудував нову трамвайну колію на Сихів. Зрештою реконструкція Личаківської, яка триває, є також наслідком наших домовленостей з банком», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий. 

відео: Андрій Андрух