Сьогодні, 5 жовтня, у Львівському палаці мистецтв відбулось відкриття ювілейної виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник», яку проводять вже вдесяте з метою промоції львівського внутрішнього ринку. Міський голова Львова відвідав виставку та ознайомився з продукцією, яку львівські виробники презентують на цьогорічному заході. На виставці-ярмарку представлені товари 124 львівських виробників різних галузей промисловості, а саме: легкої, харчової, будматеріалів, виробництва меблів, товари повсякденного вжитку, HandMade тощо.

«Цього року ми маємо наш ювілейний форум – 10 років. Цього року тут представлені 124 підприємства. Хочу подякувати підприємцям за важку працю, бо сьогодні робити якісну продукцію, платити зарплату людям – не так легко. Молодим дівчатам і хлопцям, які сюди прийшли, бажаю в житті знайти свій фах», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Основною метою виставки-ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств. Упродовж виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» тривають заходи: «VII Всеукраїнський конкурс «Битва модельєрів», ХІХ Фестиваль перукарського мистецтва «Галицький талант», виставки конкурсних робіт дитячого малюнку «Купуй львівське!».

Виставку «Львівський товаровиробник» почали проводити з 2009 року. Вона проводиться в межах реалізації програми сприяння розвитку підприємництва, яка прийнята у 2017 році на три роки. У «Львівському товаровиробнику» бере участь 124 виробники, 23 з яких є хенд-мейд.

У межах виставки провели конкурс дитячого малюнку «Купуй львівське!». У цьому році учасниками конкурсу стали 852 учні 1-4 класів львівських шкіл, яким будуть вручені подарунки від львівських виробників.

відео: Андрій Андрух