«Друзі мої, ми повинні всі разом об’єднатися, бо мова йде про львів’ян, про наших дітей», - А.Садовий про ситуацію з незаконним продажем алкоголю вночі

Сьогодні, 13 квітня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради директор департаменту економічного розвитку ЛМР, працівники поліції та фіскальної служби розповіли про ситуацію щодо незаконного продажу алкоголю у нічний час у Львові.

«Це страшні речі, тому що після введення в дію рішення виконавчого комітету про заборону продажу алкоголю у нічний час ми отримали дуже позитивну динаміку стосовно зменшення кількості злочинів, які скоюють у стані алкогольного сп’яніння. Ми мали дуже багато подяк від правоохоронців, що у них стало менше роботи. Але у цей самий час магазини на вул. Зерновій, вул. Куліша, вул. Театральній, вул. Шота Руставелі не можуть так працювати, як вони працюють, не маючи прикриття тих чи інших силових органів. Це неможливо, оскільки не може бути черга о 00.00 у магазин за алкоголем, а наряд патрульної поліції, що проходить повз, просто відвертає голову і не бачить цього. Всі прекрасно розуміють, що це є злочин. Друзі мої, ми повинні всі разом об’єднатися, бо мова йде про львів’ян, про наших дітей. Якщо хтось не розуміє, то треба зробити робочий виїзд у нашу лікарню на вул. Пилипа Орлика і поговорити з лікарями, що рятують дітей, яких привозять у стані алкогольного сп’яніння. Це неможливі речі, тому питання надзвичайно важливе.

Вживання алкоголю в Україні на одного мешканця становить 16 літрів чистого спирту на дорослого і на дитину. Рівень функціонування здорового суспільства має межу 8 літрів. У нас кількість магазинів, які продають алкоголь, у 10 разів більша в Україні, ніж в країнах ЄС. Тобто у нас йде системне споювання і знищення громадян держави. Всі служби кажуть, що вони не мають права нічого зробити, що це все згідно з законом. Ми з вам є батьки, тому будьмо свідомими», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.