На аукціон виставлено дві ділянки для будівництва житла

Львівська міська рада на міжнародному економічному форумі проведе аукціон з продажу права оренди ділянки під будівництво житла на вул. Величковського, 16-18, площею 0, 4275 га та на вул. Демнянській, (Б), площею 0,8393 га. Стартова ціна ділянки на вул. Величковського становить 662 тис. грн і 3 млн 470 тис. грн на вул. Демнянській.

Земельна ділянка на вул. Величковського призначена для 16-типоверхової житлової та громадської забудови. Вона розміщена у Шевченківському районі Львова, межує з територією пішохідного бульвару, житловою забудовою, землями міста, що не надані у власність та користування. Відстань ділянки до центру становить 9,4 км, аеропорту – 8,2 км, залізничного вокзалу – 5,1 км, автовокзалу – 11,3 км. Через земельну ділянку проходить газопровід та електричні мережі. Поруч з земельною ділянкою проходить водопровід та каналізація.

Ділянка на вул. Демнянській призначена для 9-типоверхової житлової забудови. Розміщена у Сихівському районі та межує з житловою забудовою. Відстань до центру становить 6,4 км, аеропорту – 5,8 км, залізничного вокзалу – 6,3 км, автовокзалу – 1,8 км. Через земельну ділянку проходить каналізація. Вздовж вул. Демнянської проходить коридор інженерних мереж.

Будівництво ділянок багатоповерхового житлового будинку визначено ухвалою сесії ЛМР №78 від 06.07.2006р.