На Форум соціальних інвестицій запрошено понад 30 грантодавців

На Форум соціальних інвестицій, який пройде у Львові 24-25 жовтня, запрошено понад 30 представників як вітчизняних, так і міжнародних фондів. За словами начальника відділу громадського партнерства Львівської міської ради Юрія Лукашевського, свою участь у Форумі вже підтвердили виконавчий директор БФ «Творчий центр Каунтерпарт», голова правління МБФ «Україна 3000», виконавчий директор МФ «Відродження», виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій, регіональний директор Фонду Євразія, директор Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України, директор проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна»».

Довідка

«Форум соціальних інвестицій» вперше в Україні відбудеться у Львові. Це публічна ініціатива Львівської міської ради, спрямована на об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення проблем громади міста.

Форум складатиметься з двох частин «Презентація програм соціальних інвесторів» та «Ярмарок проектів». «Презентація програм соціальних інвесторів» передбачає представлення представниками бізнесу, влади та грантодавцями своїх реалізованих проектів, а також актуальних програм та пріоритетів на 2009 рік. Натомість у рамках «Ярмарку проектів» неурядові організації Львова матимуть змогу показати гостям форуму свій потенціал, бачення та розуміння соціальних проблем нашого міста і, звичайно, шляхів їх розв’язання.

Очікується, що у «Форумі соціальних інвестицій» візьме участь не менше 100 представників влади, НУО, бізнесу, фундацій та ЗМІ, з них близько 30 представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, включно з послами та консулами держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів у Львові.

Додаткову інформацію про Форум соціальних інвестицій можна отримати на сайті: www.fsi.lviv.ua.