Форум соціальних інвестицій заручився підтримкою партнерів

Форум соціальних інвестицій, який пройде у Львові 24-25 жовтня, заручився підтримкою партнерів. Партнером зоходу виступить Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000». Також підтримку заходу висловили Академія української молоді та комітет підприємців Львівщини. Інформаційними партнерами заходу виступили Портал громадських організацій Львова (www.ngo.lviv.ua), Громадський простір (www.civicua.org), промоційний сайт Львова (www.lviv.ua), незалежне інформаційно-аналітичне інтернет-видання Zaxid.net (www.zaxid.net).

Довідка

У Львові 24 -25 жовтня відбудеться унікальна подія – Форум соціальних інвестицій. Суть форуму полягатиме у запрошенні поважних ґрантодавців з України та закордону та презентації їм найкращих проектів Львова для фінансування.

«Форум соціальних інвестицій» – це публічна ініціатива Львівської міської ради, яка спрямована на об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору. Основним завданням заходу є ввідбір та реалізація соціальних проектів, які покликані вирішити актуальні проблеми громалди міста.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті www.fsi.lviv.ua та www.lviv.ua