Світові експерти з питань нафти та газу наступного року приїдуть до Львова

В жовтні 2009 року у Львові буде проведено самміт «Енергетика та європейська енергетична безпека». Це стало можливим внаслідок підписання сьогодні угоди про співпрацю між Львівською міською радою та Фондом «Кран Монтана Форум». На світовому ринку «Кран Монтана Форум» конкурує з Давоським Форумом, які разом є двома найбільшими структурами, що проводять найвідоміші форуми в Європі. Заходи «Кран Монтана Форум» мають чітко спрямовану економічну тематику. Наступного року Львів очікує на приїзд великої делегації з країн Перської Затоки, США, Європи. Це фахівці з питань енергетики, нафти та газу. Участь Фонду «Кран Монтана Форум» в самміті свідчить про приїзд понад 300 учасників найвищого рівня, зокрема міністрів країн, генеральних секретарів організацій, власників та генеральних директорів транснаціональних компаній. «Львів стає переговорною площадкою високого рівня. Проведення форуму із залученням світових фахівців, які займаються в Європі питанням нафти та газу, для міста є дуже важливим», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. Співпраця з Фондом «Кран Монтана Форум» сприяє в популяризації міста та винесення його на міжнародний рівень в економічному співтоваристві. «Ми дуже цінуємо і вітаємо ініціативу місцевої влади розвивати Львів на національному та місцевому рівні. Форум допоможе Львову стати ще більш відкритим, аби Європа змогла завітати сюди», – розповів під час підписання угоди президент Фонду «Кран Монтана Форум» Жан-Поль Картерон.


Довідка

Фонд «Кран Монтана Форум» – фундація універсальних форумів, що організовує та проводить найбільш відомі економічні форуми в Європі.

Фонд «Кран Монтана Форум» - неурядова організація, створена в 1989 році. Її засновник – фонд «Всесвітній форум». Голова фонду – адвокат Жан-Поль Картерон.

В раду фонду входять відомі політичні діячі Франції та Швейцарії. Форум працює у взаємодії з Радою Європи, Європейським Економічним Форумом ООН, користується підтримкою європейських ділових кіл.

Головне завдання фонду – організація прямих контактів між представниками ділових кіл, державними та політичними діячами різних країн.