Для покращення умов лікування тварин ЛКП «Лев» проводитиме реконструкцію приміщень

  • 03.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Для забезпечення функціонування комунального підприємства «Лев» з міського бюджету виділено 220 тисяч гривень. «За ці кошти ми відремонтуємо ветеринарний кабінет. Зокрема проведемо реконструкцію післяопераційної кімнати, що дасть нам змогу утримувати тварин в належних санітарних умовах. Іншу частину грошей скеруємо на господарські витрати», – каже директор ЛКП «Лев» Олександр Стаєнний.

Крім того, наприкінці листопада німецькі колеги знову привезуть гуманітарну допомогу для підприємства. Зокрема бокси для облаштування післяопераційної кімнати у два яруси.

Нагадаємо, ЛКП «ЛЕВ» не тільки відловлює бездомних та бродячих тварин, а й налагоджує систему розшуку та перевлаштування тварин, а також надає ветеринарні послуги. На сайті підприємства www.lkplev.org.ua можна знайти інформацію про загублених тварин, яких шукають господарі, а також тих, що «хочуть» мати господаря, але поки що живуть на підприємстві та притулку «Милосердя».

Сконтактуватись з підприємством з приводу загублених тварин, перевлаштування чи ветеринарних послуг можна за телефоном (0322) 52 — 30 — 41 або завітати на вул. Промислову, 56.