Савельєв хоче додаткових 195 тисяч гривень з бюджету

  • 04.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв вимагає від Львівської міської ради виділити додаткові 195 тисяч гривень газеті у 2008 році. Про це йдеться у листі головного редактора комунальної газети, скерованому керівництву міста та головам постійних депутатських комісій Львівської міської ради. За словами пана Савельєва, наприкінці 2008 року йому забракло грошей для виплати зарплати працівникам. При цьому, відповідальність за ймовірне виникнення заборгованостей з виплати зарплати Микола Савельєв покладає на Львівську міську раду і погрожує зверненням до всеукраїнських ЗМІ та прокуратури.

Ситуацію прокоментував начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Остап Процик: «Газета отримала на 2008 рік 600 тисяч гривень. Це навіть більше ніж вони просили. Головний редактор повинен був спланувати видатки так, аби грошей вистачило перш за все на зарплати працівникам – так вимагає закон – а потім на все інше. Якщо керівництво витрачало гроші на інші видатки і не подумало про те, що наприкінці року не матиме чим платити людям – то це питання до керівника. Однак, департамент «Адміністрація міського голови» є лише посередником між бюджетом і газетою. Якщо депутати вирішать, що варто піти на вимоги головного редактора і виділити додаткові кошти, ми ці кошти їм передамо. Відповідне звернення до депутатів ми уже підготували.»

При цьому Остап Процик не виключив можливості роздмухування керівником газети скандалу навколо цього питання: «Не виключаю, що зараз ми знову почуємо звинувачення в переслідуванні та утисках «Ратуші». Цим завжди прикритись найлегше. Та й політики швидше погодяться з вимогами редактора, якщо боятимуться, що він може про них щось погане написати.»