Львівська міська рада житиме в «економному» режимі

  • 06.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Міський голова Андрій Садовий підписав розпорядження про затвердження заходів щодо економного та раціонального використання коштів з міського бюджету Львова, передбачених на утримання апарату управління. Заходи здійснюються у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією.

З 15 листопада 2008 року буде припинено придбання для виконавчих органів міської ради автотранспорту, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки. Також припинять реконструкцію приміщень, у яких розташовані виконавчі органи міської ради, крім тих, що перебувають в аварійному стані.

Згідно з розпорядженням передбачено скоротити на 10 відсотків видатки на оплату транспортних послуг, на утримання транспортних засобів, оплату послуг зв’язку, представницькі витрати, відрядження за кордон

До 20 листопада 2008 року Департамент економічної політики розробить та затвердить план заходів з енергозбереження і забезпечить скорочення витрат на комунальні послуги та енергоносії.

Окрім того до 15 листопада заборонено приймати рішення щодо збільшення чисельності працівників підпорядкованих органів та установ, припинити використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів (за винятком централізованих загальноміських заходів) та друкування продукції, що не пов’язана з виконанням завдань і функцій виконавчих органів міської ради.

Окремим пунктом передбачено, що при формуванні показників міського бюджету Львова на 2009 рік передбачити обсяг фінансового ресурсу з врахуванням завдань щодо скорочення видатків непершочергового характеру.