Для двох дахових котелень Личаківського району затверджено тарифи на теплову енергію

Для двох дахових котелень Личаківського району затверджено тарифи на теплову енергіюУ зв’язку зі змінами до чинного законодавства два підприємства: ЛКП «Віра» та ЛКП «За замком», які виробляють, транспортують та постачають теплову енергію на послуги з централізованого опалення привели у відповідність розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат на вказані послуги...

Для двох дахових котелень Личаківського району затверджено тарифи на теплову енергію

    У зв’язку зі змінами до чинного законодавства два підприємства: ЛКП «Віра» та ЛКП «За замком», які виробляють, транспортують та постачають теплову енергію на послуги з централізованого опалення привели у відповідність розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат на вказані послуги. Висновки щодо розрахунку планових витрат на послуги надано Державною інспекцією з контролю за цінами. Раніше тарифи погоджувало управління житлового господарства.

    ЛКП «Віра» обслуговує мешканців будинку № 11 на вул. Пекарській. Для них тариф з ПДВ за 1 гігакалорію становитиме 68,23 гривень. Для мешканців вул. Металістів, 9 ЛКП «За замком» встановлено тариф 158,01 гривень за гігакалорію.

    Рішення вступає в дію з дня його прийняття.