До уваги підприємців! З 1 квітня набувають чинності нововведення у дозвільному законодавстві

  • 31.03.2010, 14:27
  • 909
Управління «Дозвільний офіс» нагадує підприємцям, що від завтра, 1 квітня згідно з Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 11.02.2010 р. №1869 передбачено ряд нововведень, що стосуються суб’єктів господарювання, які мають на меті отримати документи дозвільного характеру.

Зокрема, з 1 квітня державний адміністратор має право, серед іншого, відмовити у прийнятті   заяви  на одержання документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї,  у разі подання  суб'єктом  господарювання  документів, необхідних для одержання  документа дозвільного характеру, не в повному обсязі з наданням обґрунтованої  відповіді  (у  разі  отримання  документів поштою - письмово повідомити заявника).

Нововведенням є також і те, що до заяви в обов’язковому порядку додається витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців замість копії свідоцтва про державну реєстрацію, а також документи, необхідні для  видачі документа дозвільного характеру,  передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа, згідно затверджених рішенням виконкому регламентів (інформаційних карток).

Попередньо цей витяг підприємцям слід отримати в управлінні державної реєстрації за адресою м. Львів, вул. Валова,2.

«Просимо суб’єктів господарювання належним чином готувати пакет документів для подання державному адміністратору», – наголошує начальник управління «Дозвільний офіс» Роман Назаровець.