Компаній закликають впроваджувати корпоративну соціальну відповідальність

  • 10.06.2010, 15:36
  • 1093
Триває конкурс бізнес-кейсів. Сьогодні відбувся круглий стіл з питань КСВ та розвитку громад. Про свої практики розказали компанії МТС-Україна, Галнафтогаз та інші. Проект проходить за підтримки Львівської міської ради.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)» спільно з компаніями Ernst&Young, «САН ІнБев Україна» і МТС-Україна презентували Національний конкурс бізнес-кейсів з КСВ та публікації «Практики КСВ в Україні».

В рамках заходу відбулось обговорення одного з питань КСВ – розвиток громад.

«Львів – центр практики розвитку громад. Помітний потужний потенціал соціальної корпоративної відповідальності львівських компаній. Знаковою є активність громад, бізнесменів», - зазначила голова Центру розвитку КСВ Марина Саприкіна.

Дискусія торкнулась наступних питань:
- як ефективно співпрацювати з громадами задля спільної користі;
- які моделі співпраці сьогодні існують;
- критерії оцінки результатів проектів з громадами: підвищення вартості бізнесу, репутації, довіри.

Нагадаємо, що перший конкурс бізнес-кейсів з КСВ стартував у 2009 році. Практики компаній з організаційного управління, захисту навколишнього середовища, трудових відносин, захисту прав споживачів оцінювалися міжнародним журі. Кращі кейси увійшли до першої в Україні збірки «Практики КСВ в Україні».

Довідка

Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) здійснює консультування компаній з КСВ – стратегії, розвитку громади, не фінансової звітності (США, Румунія, Україна, Молдова, Австрія). Також надає технічну підтримку урядовим організаціям (Литви, ОАЕ, Казахстану, України).

Місія центру – впроваджувати системні зміни задля розвитку соціальної відповідальності в Україні.